نمایندگی ODE

نمایندگی او دی ای

فروشگاه کنترل برق نمایندگی ODE ایتالیا ،

کمپانی ODE ایتالیا از سال 1960 فعالیت خود را شروع کرده و به ساخت شیرهای برقی با طرح های خاص برای مصرف کنندگان وصنایع و سیستم های صنعتی پرداخته است.این کمپانی قدمتی بالای 50 سال داشته و به لحاظ دارا بودن ویژگی های اساسی،کیفیت برتر و قابلیت اطمینان از پیشگامان این صنعت می باشد.به این علت است که نمایندگی او دی ای جزوه پیشگامان صنعت تولید شیرهای برقی می باشد.نمایندگی های روش برند ODE در سراسر جهان هستند و محصولات انها در اکثر کشورها قابل عرضه می باشد.قابل ذکر است که محصولات کمپانی ODE اغلب برای جذب رضایت سازندگان و تولید کنندگان ماشین هی قهوه،کارواش،اتوماسیون،صنایع دارویی و پزشکی،صنایع غذایی و.. ساخته و تولید می شوند.

ویژگی های شیر برقی های ODE

شیرهای ساخته شده توسط نمایندگی ODE به طور معمول از برنج و یا استیل هستند که شیرهای برنجی ار برنج با درصد خلوص بالا ساخته می شوند.قیمت شیرهای برقی استیل ODE از نوع شیرهای برنجی این برند بیشتر می باشد. درخصوص انتخاب شیر برقی نمایندگی ODE( از نظر عملکرد) می بایست به دبی و حجم مورد نیاز عبوری از شیر توجه نمایید و بر اساس آن یکی از شیرهای با عملکرد مستقیم یا غیر مستقیم ( دیافراگمی ) یا نیمه مستقیم انتخاب نمایید.

دما:

دقت نمایید که بدنه شیر تحمل حداقل و حداکثر دمای کارکرد را داشته باشد و همجنین دریچه شیر برای ویسکوزیته یا غلظت عبوری مخصوصا در دمای پایین مناسب باشد. ( برای دما های بالا از نوع استیل استفاده گردد )

زمان عکس العمل :

زمان عکس العمل به مدت زمانی که شیر از حالت بسته به حالت باز و یا برعکس تغییر وضعیت می دهد می گویند.این زمان در انواع شیر ها متفاوت است ولی بطور کلی شیر های سوزنی به نسبت شیرهای دیافراگمی و نیمه مستقیم سریعتر عمل می کنند.

تائیدیه ها و استانداردها :

برخی از مصارف مانند صنایع غذایی نیاز است که شیر برقی مورد استفاده گواهی و تائیدیه این کاربرد را داشته باشد که بدین منظور میتوانید استانداردهای مورد نیاز هر صنعت و همچنین گواهینامه های صادر شده برای انواع شیر ها را مطالعه نمایید.

IP یا درجه حفاظت :

اطمینان حاصل کنید که شیر دارای درجه IP مناسب برای محافظت در برابر گرد و غبار ، مایع ، رطوبت را با توجه به محیط کارکرد داشته باشد.

 

کاربرد شیرهای برقی ODE ایتالیا

از انجایی که از شیرهای برقی جهت قطع و وصل کردن جریان آب و سایر مایعات در طول مسیر اتصالات خطوط لوله های اصلی و فرعی استفاده می شود.بنابراین لازم است که این قطعه بوسیله ی کنترل کننده های مستحکم و مرغوب استفاده شود.شکل ظاهری این نوع از شیرهای برقی به گونه ای است که بر روی کلاهک در دار این شیر یک پکیج ساخته شده که به وسیله ی آن می توان تمامی جریان های مایعات را به طور دستی قطع کرد.به طور کلی به دلیل بالا بودن سیستم ایمنی شیربرقی های نمایندگی ODE از آنها در پروژه های بسیاری استفاده می شود.چرا که این شیر به بهترین نحو ممکن قادر است نقش کنترلی خود را در جریانات مختلف ایفا کند.در ادامه به معرفی چند مورد از کاربردهایشیربرقی های نمایندگی ODE نیز می پردازیم:

  • آبیاری فضای سبز
  • سیستم های ابیاری قطره ای هوشمند و ابیاری گلخانه ای
  • خطوط انتقال آب
  • ابیاری زمین های چمن و فوتبال

نمایندگی ODE

کمپانی ODE در تمامی کشورهای بزرگ جهان نمایندگی فروش دارد. فروشگاه کنترل برق به عنوان یکی از نمایندگی های فروش ( نمایندگی ODE ) این برند معروف اروپایی در کشور شناخته می شود و این مجموعه با ثبت سفارش و واردات محصولات این شرکت و به خصوص شیرهای برقی ODE آماده ارائه محصولات این برند به مشتریان پرامی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Main Menu